Jsme firma s dlouholetou tradicí, zaměřená na stavebnictví a přepravu především stavebního materiálu. Již od roku 2004 působíme v okrese Louny. Nejčastěji práce provádíme v okolních vesnicích jako je Panenský Týnec, Smolnice, Zichovec a další (více níže). Naše služby poskytujeme nejen soukromým subjektům ale i dalším firmám. Celých 16 let se úspěšně snažíme rozvíjet a obnovovat náš vozový park.

Kde všude pracujeme? Podívejte se níže.

Novinky z webu a z naší firmy najdete v sekci články

Jak nás nejlépe kontaktovat?

Nejjednoduší a nejrychlejší způsob je telefonicky. Na telefonním čísle +420 604 818 706 jsme vám k dispozici od pondělí do soboty, a to během celého dne. Pokud máte dotazy ohledně práce nebo chcete objednávku řešit zatím písemně, kontaktujte nás na e-mailové adrese auto-technika@seznam.cz . Další kontaktní informace najdete zde.

O bezpečnosti práce

Bezpečnost je u nás stejně jako provádění kvalitních služeb, na prvním místě. Naši zaměstnanci nosí pracovní oděvy a pevnou obuv, a také jsou vybaveni reflexními vestami a ochrannými helmami. Naše stavební a přepravní vozy disponují výstražnými světly, která jsou přenosná, ale i pevně instalována. Tím můžeme zajistit bezpečnost provozu a přehlednost práce i a na frekventovanějších vozovkách. Naše technika prochází častou údržbou a do „pracovního nasazení“ je uvedena pouze, když je její stav perfektní a nikomu nehrozí žádné nebezpečí. Pracoviště a staveniště jsou vyznačená výstražnou páskou.

Kde všude pracujeme?

Vesnice okresu Louny. Nejčastěji se jedná o tato místa; Bedřichovice, Sulec, Hříškov, Donín, Toužetín, Vrbno nad Lesy, Peruc, Smolnice, Chlumčany, Cítoliby, Ročov, Líšťany, Louny, Blšany u Loun, Dobroměřice, Vršovice, Hvížďalka, Nová Ves, Brloh, Divice, Vinařice, Brodec, Břínkov, Úlovice, Černčice, Panenský Týnec, Zichovec, Hořešovice, Hořešovičky, Bílichov, Hřivčice, Žerotín a další obce z blízkého okolí.