ZEMNÍ PRÁCE JAN FICKERT

O NÁS

Jsme firma s dlouholetou tradicí, zaměřená na stavebnictví a přepravu především stavebního materiálu. Již od roku 2004 působíme v okrese Louny. Nejčastěji práce provádíme v okolních vesnicích jako je Panenský Týnec, Smolnice, Zichovec a další (více níže). Naše služby poskytujeme nejen soukromým subjektům ale i dalším firmám. Celých 16 let se úspěšně snažíme rozvíjet a obnovovat náš vozový park.

Kde všude pracujeme? Podívejte se níže.

Novinky z webu a z naší firmy najdete v sekci články

Jak nás nejlépe kontaktovat?

Nejjednoduší a nejrychlejší způsob je telefonicky. Na telefonním čísle +420 604 818 706 jsme vám k dispozici od pondělí do soboty, a to během celého dne. Pokud máte dotazy ohledně práce nebo chcete objednávku řešit zatím písemně, kontaktujte nás na e-mailové adrese auto-technika@seznam.cz . Další kontaktní informace najdete zde.

O bezpečnosti práce

Bezpečnost je u nás stejně jako provádění kvalitních služeb, na prvním místě. Naši zaměstnanci nosí pracovní oděvy a pevnou obuv, a také jsou vybaveni reflexními vestami a ochrannými helmami. Naše stavební a přepravní vozy disponují výstražnými světly, která jsou přenosná, ale i pevně instalována. Tím můžeme zajistit bezpečnost provozu a přehlednost práce i a na frekventovanějších vozovkách. Naše technika prochází častou údržbou a do „pracovního nasazení“ je uvedena pouze, když je její stav perfektní a nikomu nehrozí žádné nebezpečí. Pracoviště a staveniště jsou vyznačená výstražnou páskou.

Kde všude pracujeme?

Pracujeme převážně v okresech Louny a Kladno. Seznam konkrétních obcí můžete rozbalit níže. Veškeré zemní a jiné práce je ovšem možné provádět i na jiných místech. Máte-li o naše služby zájem, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vás!

ZOBRAZIT OBCE
Bedřichovice, Sulec, Hříškov, Nová Ves, Donín, Toužetín, Vrbno nad Lesy, Peruc, Smolnice, Chlumčany, Slavětín, Cítoliby, Brodec, Břínkov, Úlovice, Kocanda, Senkov, Ročov, Solopysky, Hřivice, Zeměchy, Jimlín, Opočno u Loun, Zbrašín, Líšťany, Louny, Blšany u Loun, Dobroměřice, Lenešice, Černčice, Vršovice, Hvížďalka, Brloh, Divice, Vinařice, Panenský Týnec, Zichovec, Hořešovice, Hořešovičky, Bílichov, Hřivčice, Žerotín a další obce z blízkého okolí.